See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Restaurang och catering Borås
Beskrivning: Ramavtal avser restaurangverksamhet samt catering avseende vår sajt i Borås.
Intern identifierare: 25/22
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Restaurang och catering i Borås
Beskrivning: Restaurang och catering avseende vår sajt i Borås med närområde. Som option önskas Catering för samtliga sajter inom koncernen inom flertal orter inom hela landet.
Intern identifierare: 1671515-681dd2e3bd0c0c9a8f71634f
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Restaurangtjänster och catering.
Intern identifierare: 1671517-681dd2e3bd0c0c9a8f716352