153058-2019 - ÄndringSverige-Södertälje: Tjänster för drift av anläggning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift och underhåll Järnapannan
Referensnummer: TI 2018-2090
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79993100 Tjänster för drift av anläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende tjänsterna daglig drift, förebyggandeunderhåll, driftövervakning och driftoptimering samt beredskapstjänster som utförs på Telge Nät ABs produktionsanläggningar i Järna och kompressorstation i Tveta.