153065-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: ID-kort
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Patientidentifikation
Referensnummer: FSN 2020-0138
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22455000 ID-kort
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen utgör en ramavtalsupphandling och omfattar patientidentifikationsband.