Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03222000 Frukt och nötter
Ytterligare klassificering (cpv): 15511000 Mjölk
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Kompletterande information: Se upphandlingsunderlaget