153253-2024 - Resultat
Sverige – Trädgårdstjänster – Gräsklippning, förskolor och särskilda bostäder
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGräsklippning, förskolor och särskilda bostäder
BeskrivningUpphandling avseende Gräsklippning, förskolor och särskilda bostäder
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde Förskolor
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92175:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde Gruppbostäder
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92175:Lot:2