2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bostäder med särskild service LSS Perennvägen
Beskrivning: Upphandlingen avser bostäder med särskild service för vuxna enligt 9 § 9 LSS på Perennvägen i Ekängen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118230:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85310000 Socialt arbete