2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nät och biologiska implantat för bråck- och rekonstruktiv kirurgi samt tillhörande fixationsinstrument
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Region Hallands samlade behov av Nät och biologiska implantat för bråck- och rekonstruktiv kirurgi samt tillhörande fixationsinstrument.
Intern identifierare: RS250336
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33160000 Operationsteknik, 33169000 Kirurgiska instrument
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000