See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförande av Beläggning Varmmassa inom Y-län, 2 grupper
Beskrivning: Utförande av Beläggning Varmmassa inom Y-län, 2 grupper
Intern identifierare: KOM-418498
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233140 Vägarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45233221 Vägmarkeringsarbeten, 45233222 Vägbeläggningsarbeten, 45233223 Nybeläggning av körbana, 45233228 Ytbeläggningsarbete, 45233251 Nybeläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Huvuddel 1
Beskrivning: Beläggningsgrupp Y2
Intern identifierare: Huvuddel 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Huvuddel 2
Beskrivning: Beläggningsgrupp Y3
Intern identifierare: Huvuddel 2