153369-2024 - Resultat
Sverige – Byggteknisk projektledning – Konsultstöd Projektledning Mjölby
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd Projektledning Mjölby
BeskrivningRamavtal konsultstöd projekt- och byggledning investeringsprojekt för avrop vid behov.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKonsultstöd Projekt- och byggledning Mjölby
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87661:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten