See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnad Korsavadsbadet
Beskrivning: Ombyggnad av Korsavadsbadet i Simrishamns kommun.
Intern identifierare: 23/32
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45212220 Byggnation av idrottsanläggningar för flera idrottsgrenar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000