153398-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Underhåll av bilar – Fordonstvätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFordonstvätt
BeskrivningUpphandlingen avser Fordonstvätt till Region Halland
Intern identifierareRS240272
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50112200 Underhåll av bilar
Ytterligare klassificering (cpv): 50112300 Biltvätt och liknande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del