153633-2019 - PlaneringSverige-Sundsvall: Programvara för finansiell analys och redovisning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI Avstämningsverktyg för kontoavstämning
Referensnummer: 004469-2019
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
II.1.4.
Kort beskrivning
Försäkringskassan efterfrågar information kring ett verktyg för kontoavstämning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48442000 Programvara för finansiella system, 48443000 Programvara för redovisning, 48444000 Redovisningssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI för programvara för kontoavstämning.