153638-2018 - ÄndringSverige-Linköping: Grafisk formgivning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Formgivning av enklare trycksaker
Referensnummer: UC-2017-215
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79822500 Grafisk formgivning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Östergötlands avsikt är att teckna ramavtal för tjänster inom området formgivning av enklare trycksaker.
Helt eller delat anbud
Anbud ska lämnas på hela uppdraget.