Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ultra High Pressure Liquid Chromatography Coupled to an Ion-mobility Quadrupole Time-of-flight Mass Spectrometey (LC-IM-QTOD)
Referensnummer: UH 2019-6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 38433100 Masspektrometer
II.1.4.
Kort beskrivning
UH 2019-6 Ultra high pressure liquid chromatography coupled to an ion-mobility quadrupole time-of-flight mass spectrometey (LC-IM-QTOD).
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 38433100 Masspektrometer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen