See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: FORNECIMENTO E INSTALAÇÃO DE UMA REDE DE COMUNICAÇÔES ENTRE A NAV PORTUGAL, E.P.E. E OS MEMBROS DA ALIANÇA COOPANS
Beskrivning: FORNECIMENTO E INSTALAÇÃO DE UMA REDE DE COMUNICAÇÔES ENTRE A NAV PORTUGAL, E.P.E. E OS MEMBROS DA ALIANÇA COOPANS
Föregående meddelande: 668239-2024
Intern identifierare: 459/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 32400000 Nät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001