See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Modulkontor Luleå hamn 2023
Beskrivning: Modulkontor Luleå hamn
Intern identifierare: KLF 2023/1071
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31731100 Moduler
Ytterligare klassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Modulkontor Luleå hamn 2023