Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2022-1169 Tryckeritjänster Telge AB, Södertälje, Nykvarn och Salems kommun
Referensnummer: 22/97
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79820000 Trycktjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende Tryckeritjänster, tjänster för produktion av vanligt förekommande trycksaker samt behovet av ett brett spektra av specialtryck och tjänster.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79810000 Tryckning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Tryckeritjänster, tjänster för produktion av vanligt förekommande trycksaker samt behovet av ett brett spektra av specialtryck och tjänster.