2. Förfarande
Förfarande
Titel: Maskindiskmedel för storhushåll inkl. service
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av maskindiskmedel och torkmedel mm till storhushåll, inklusive lån och service av doseringsutrustning till Vetlanda, Nässjö, Sävsjö, Eksjö och Aneby kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90076:Lot:1