153804-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – 2025-Snöröjning Fastigheter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel2025-Snöröjning Fastigheter
BeskrivningSnöröjning och halkbekämpning av fastighetsmark och gator. Boden kommuns verksamhetsområde 5 separata områden gäller för uppdraget
Intern identifierareSBN 2025-111
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare2025-Snöröjning Fastigheter