15382-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kopieringstjänster – Kopiering och reprotjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKopiering och reprotjänster
BeskrivningUpphandling av kopiering och reprotjänster samt byggprojekt och Ros-Etikett
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79521000 Kopieringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnbudsområde Kopiering och reprotjänster samt byggprojekt
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118980:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79520000 Reprotjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAnbudsområde Ros-Etikett
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118980:Lot:2