153891-2020 - ÄndringSverige-Örebro: Handledning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling handledning och coachning för Örebro kommuns förvaltningsledningsgrupp och direktion
Referensnummer: Ks 297/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80590000 Handledning
II.1.4.
Kort beskrivning
Inledning
Härmed inbjuds ni att inkomma med anbud gällande ramavtal på handledning och coachning för Örebro kommuns förvaltningsledningsgrupp och direktion.
Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen. Vi emotser ert anbud med intresse.