Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: UH-2023-7
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av profilprodukter med syftet att förse organisationen med ett sortiment av produktmedia som profilerar Finspångs kommuns varumärke, till ett för Finspångs kommun kostnadseffektivt sätt.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Uppskattad volym 2 400 000 SEK under avtalsperioden. Volymangivelsen är inte bindande för Finspång utan är en uppskattning baserat på tidigare inköp av profilprodukter, verkligen volymen kan komma att öka eller minska under avtalsperioden.