154201-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Konsulttjänster avseende inventering, framtagning av förfrågningsunderlag samt BPU av Hissar och Rulltrappor på Trafikverkets stationer i Mellersta och Norra regionen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster avseende inventering, framtagning av förfrågningsunderlag samt BPU av Hissar och Rulltrappor på Trafikverkets stationer i Mellersta och Norra regionen
Beskrivning: Konsulttjänster avseende inventering, framtagning av förfrågningsunderlag samt BPU av Hissar och Rulltrappor på Trafikverkets stationer i Mellersta och Norra regionen
Intern identifierare: KOM-417674
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsulttjänster avseende inventering, framtagning av förfrågningsunderlag samt BPU av Hissar och Rulltrappor på Trafikverkets stationer i Mellersta och Norra regionen