Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Värmlands län (SE311)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 10 000 000,00 SEK