154398-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Övervakning och kontroll – Rondering, bevakning, fastighetsjour
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRondering, bevakning, fastighetsjour
BeskrivningUpphandlingen avser bevakningstjänster för Sunne kommun och Sunne Fastighets AB. Rondering (dagligen) och bevakningstjänster samt fastighetsjour.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71700000 Övervakning och kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123921:Lot:1
Optioner
Beskrivning av alternativenSe upphandlingsdokument.