154454-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av kylargrupper – Kylservice
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kylservice
Beskrivning: Hässleholms kommun avser att upphandla ett ramavtal för installation, service, reparation, underhållsarbeten. beredskap och årliga myndighetskontroller inom området kyla för storkök och fastigheter.
Intern identifierare: TF 2024/436
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av kylservice till Hässelholms kommun
Intern identifierare: Kylservice