SKL genomför upphandlingen i syfte att genom SKL Fastigheter och Service AB (SKLFS) kunna tillhandahålla telefonitjänster till SKL och till SKLFS kunder och hyresgäster.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 64200000 Telekommunikationstjänster, 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64212000 Mobiltelefontjänster, 64214200 Telefonväxeltjänster, 64215000 IP-telefoni
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen