Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chromebooks
Referensnummer: 2018-0252
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30213000 Persondatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Klienter, persondatorer, chromebooks samt tillbehör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30213000 Persondatorer, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30200000 Datorer och datamateriel, 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen