See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhållsentreprenad hissobjekt - Lund, Malmö och Alnarp
Beskrivning: Upphandlingen avser och resulterar i fullserviceavtal för hissar i Akademiska Hus fastigheter i Lund, Malmö och Alnarp.
Intern identifierare: 25/143
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
Ytterligare klassificering (cpv): 50750000 Underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000