Upphandlingen omfattar nytt lagringssystem (SAN) inklusive service och
underhåll.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72250000 System- och stödtjänster, 72300000 Datatjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen