2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänsteplaneringsverktyg
Beskrivning: Tjänsteplaneringsverktyg
Intern identifierare: V 2025/2331
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tjänsteplaneringsverktyg