2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling Lösningsarkitekt inom HR och ekonomi
Beskrivning: Serviceförvatlningen söker en erfaren Lösningsarkitekt inom Ekonomi och HR för ett tidsbegränsat konsultuppdrag strategiskt och operativt arkitekturstöd inom två verksamhetskritiska områden.
Intern identifierare: FSN 2025-0544
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000