154749-2017 - ÄndringSverige-Solna: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetsdrift.
Referensnummer: TND/2015:1056
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser fastighetsdrift (tillsyn och skötsel av byggnader och installationer, avhjälpande underhåll samt viss administrativ förvaltning).