154793-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Sekretesskärl
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSekretesskärl
BeskrivningVälkommen att lämna anbud i upphandlingen av sekretesskärl för fyra dalakommuner och ett utbildningsförbund! Upphandlingen avser Beställarens behov av att sekretessklassificerade dokument ska hämtas i kärl och transporteras för destruktion.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107491:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90511300 Insamling av avfall, 90511400 Pappersinsamling, 92512100 Arkivförstöring