154807-2018 - ResultatSverige-Vänersborg: Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Orala implantat
Referensnummer: RS 2017-02788
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
II.1.4.
Kort beskrivning
Orala implantat.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33131120 Enheter för dental kryokirurgi, dentala djupmätare, dentalelevatorer och dentalslevar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen