2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan DIS Laboratorieutrustning - qPCR
Beskrivning: VA SYDS laboratorie på Bulltofta har behov av att köpa in en styck qPCR, inklusive installation.
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38400000 Instrument för kontroll av fysikaliska egenskaper, 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38434000 Analysatorer, 42931100 Laboratoriecentrifuger och tillbehör, 51430000 Installation av laboratorieutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001