154988-2018 - ÄndringSverige-Lidingö: Elektricitet
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elkraft 2018
Referensnummer: SLU ua 2018.2.4.4-189
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Sveriges lantbruksuniversitet inbjuder till anbudsgivning avseende köp av elkraft.