15501-2023 - ÄndringSverige-Skellefteå: Hjullastare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastmaskin TK 159
Referensnummer: UH-2022-317
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144710 Hjullastare
II.1.4.
Kort beskrivning
En (1) lastmaskin TK 159 för användning inom avfallsverksamheten.