155016-2018 - ÄndringSverige-Landskrona: Rengöringsmedel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städ- och rengöringsprodukter 2018
Referensnummer: 2018/476
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39830000 Rengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för städ- och rengöringsprodukter.