Denna upphandling omfattar ramavtal för systembundet förbrukningsmaterial till anestesiapparat Flow-I.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Samplingsslang
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Koldioxidabrsorber
Del nr: 2
Vattenfälla
Del nr: 3
SUGFILTER
Del nr: 4