155165-2023 - ÄndringSverige-Skellefteå: Beredskapsfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandfordon Bas 4 släckbil
Referensnummer: UH-2023-21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144200 Beredskapsfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
För räddningstjänstens räkning upphandlas en (1) Bas 4 släckbil med stationering Malå.