2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nutritionspumpar och sondmatningsaggregat
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Region Halland och de halländska kommunernas samlade behov av nutritionspump och sondmatningsaggregat.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42122411 Nutritionspumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Nutritionspumpar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120074:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 42122410 Pumpar för medicinskt bruk
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sondmatningsaggregat
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120074:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Bärsystem
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120074:Lot:3