155181-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sakförsäkringar – Projektförsäkring Örtofta 2 Kraftringen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelProjektförsäkring Örtofta 2 Kraftringen
BeskrivningUpphandling av projektförsäkring för Örtofta 2.
Intern identifierare24/2
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515200 Sakförsäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000