155298-2021 - ResultatSverige-Luleå: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskriftstjänster Luleå Kommun och Luleå Miljöresurs AB
Referensnummer: KLF 2020/ 1339
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Utskriftstjänst av fakturor, tomträttsavgälld och vattenavläsningskort för Luleå Kommun och Luleå miljöresurs. Digitalt och print.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen