155425-2023 - ÄndringSverige-Timrå: Tillbehör till ljud- och videoutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Event och Scenteknik
Referensnummer: UH-2022-79
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32351000 Tillbehör till ljud- och videoutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning