155465-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Borr- och sågutrustning operation
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBorr- och sågutrustning operation
Beskrivningborr- och sågutrustning för ortopedisk kirurgi samt utrustning för sternotomi
Intern identifierareRS 2024-02343
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000