155537-2021 - ÄndringSverige-Arvidsjaur: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grönyteskötsel
Referensnummer: UH-2021-39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Arvidsjaurhem AB och Arvidsjaur kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud i enlighet med annonserade upphandlingsdokument. Upphandlingen omfattar ett ramavtal för grönyteskötsel med en (1) Leverantör.
Upphandlingen administreras av upphandlingsenheten vid Arvidsjaur kommun.