2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grundkartor
Beskrivning: Uppdraget avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: DIS Tekniska konsulter område 17 Geodetisk mätning. Uppdragsnamn: Grundkartor.
Intern identifierare: 2025TEN/1122
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Uppdraget avser avrop Grundkartor, en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: DIS Tekniska konsulter område 17 Geodetisk mätning.
Intern identifierare: Grundkartor