155656-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Linköping: Telefonsvarartjänster
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av ramavtal avseende kundtjänst med intercom
Referensnummer: 2023-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79510000 Telefonsvarartjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Dukaten Parkeringsservice AB, i egenskap av dotterbolag till Sankt Kors Fastighets AB, bjuder in till anbudsgivning avseende kundtjänst med intercom.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79342300 Kundservice, 79510000 Telefonsvarartjänster, 98351100 Bilparkeringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Dukaten Parkeringsservice AB bjuder in till anbudsgivning avseende kundtjänst med intercom.