See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dokument- och ärendehanteringssystem
Beskrivning: Dokument- och ärendehanteringssystem.
Intern identifierare: 25/5
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Framgår av UD.
Intern identifierare: 1647699
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 1 - Dokument- och ärendehanteringssystem
Intern identifierare: 1644418
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde 2 - Politikerverktyg och förtroendemannaregister
Intern identifierare: 1647700